Szlabany Hormann

Indywidualne systemy sterowania i zarządzania oraz rozbudowy systemów z uwzględnieniem specyfiki danego zastosowania gwarantują uzyskanie właściwych rozwiązań w każdej sytuacji. Wszystkie funkcje każdego z komponentów są testowane przed ostatecznym zainstalowaniem systemu, co zapewnia z jednej strony sprawny przebieg montażu, a z drugiej niezawodną eksploatację. Nasze szlabany są zabezpieczone przed aktami wandalizmu i posiadają – w zależności od wersji wykonania – funkcję inteligentnego rozpoznawania przeszkód. Opcjonalne zdalne sterowanie umożliwia nadzorowanie i sterowanie systemem szlabanów za pośrednictwem serwera WWW z dowolnego miejsca – na życzenie nawet za pomocą smartfonu.

Nasza oferta obejmuje systemy automatycznych szlabanów, w których maksymalna szerokości blokady wynosi 10 m, a ramię szlabanu może być płaskie, okrągłe, ośmiokątne lub łamane.

Maksymalna szerokość blokady automatycznego szlabanu SH 300 wynosi 3,75 m.
Ten model szlabanu jest polecany do zamykania często użytkowanych wjazdów i wyjazdów ze względu na wyjątkowo krótki czas otwierania (ok. 2,4 s) i dużą liczbę dopuszczalnych cykli otwierania na dobę (maks. 5 000). Maks. 10 mln całkowitej liczby cykli świadczy o jego wyjątkowej trwałości.

W miejscach o nieograniczonej wysokości przejazdu montowane są szlabany z ramieniem płaskim lub okrągłym. Natomiast do obiektów o ograniczonej wysokości przejazdu odpowiedni jest szlaban SH 300 w wersji z łamanym ramieniem.

Maksymalna szerokość blokady automatycznego szlabanu SH 600 wynosi 6,14 m, a okrągłe ramię szlabanu decyduje o jego wyjątkowej wytrzymałości. Czas otwierania i zamykania tego modelu szlabanu wynosi mniej niż 8 sekund przy maksymalnej liczbie 1600 cykli na dobę. Dodatkową stabilność szlabanu zapewnia dwustronna podpora ramienia, reklama Inowrocław.

Automatyczny szlaban SH 800 z ramieniem ośmiokątnym zapewnia maksymalną szerokość blokady 10,47 m i największą wytrzymałość. Czas otwierania i zamykania wynosi ok. 12 sekund, a maksymalna liczby cykli otwierania na dobę: 240. Dodatkową stabilność szlabanu zapewnia dostępne standardowo dwustronne mocowanie ramienia. Istnieje również możliwość wyposażenia szlabanu w ruchomą podporę, stałą podporę i „firankę” podwieszaną do ramienia.

Szlabany Hormann - prospekt .pdf

Kliknij obrazek aby wyświetlić aktualną ofertę

Szlabany Nice

Szlabany elektromechaniczne Nice wyposażone są w motoreduktor zasilany silnikiem z napięciem 24 V. Jest to gwarancja sprawnej, płynnej i bezawaryjnej pracy. Szlabany automatyczne w zależności od modelu przystosowane są do intensywnej i bardzo intensywnej pracy, do nawet miliona cykli. W ofercie dostępne są szlabany o różnej długości ramienia (od 3 do 9 metrów), prawostronne i lewostronne tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Korzystając z dodatkowych opcji, można wyposażyć szlabany w oświetlenie stałe, migające lub semafor czerwony/zielony.

Centrala sterująca znajduje się w górnej części szlabanu, dzięki czemu dostęp do niej łatwy i bezproblemowy. Ponadto programowanie, jak i serwisowanie jest bardzo wygodne. Szlabany są energooszczędne. Ponadto można je skonfigurować w taki sposób, by zwalniały w końcowym etapie zamykania się, niwelując ewentualne uderzenia czy gwałtowne ruchy.

Nowa rodzina szlabanów umożliwia kontrolę dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach czy obiektach przemysłowych. Przeznaczone są do intensywnej lub bardzo intensywnej pracy – w standardowych warunkach gwarantują nawet milion cykli! Dzięki zastosowaniu modułowej wersji ramion możliwe jest dowolne dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb oraz wymagań. Dostępnych jest 5 modeli w 3 wersjach oraz 7 ramion modułowych od 3 do 9 m.

Nowa rodzina szlabanów elektromechanicznych serii WIDE do kontroli dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach, obiektach przemysłowych, przeznaczonych do pracy intensywnej.  Modułowość ramion od 3 do 7 m. Obudowa zabezpieczona kataforetycznie i lakierowana lub ze stali nierdzewnej. Uniwersalne ramię może opuszczać się na lewą lub prawą stronę. Łatwe, komfortowe i intuicyjne wysprzęglenie za pomocą kluczyka.

Bogata oferta akcesoriów do szlabanów, dzięki którym zarządzanie parkingami, kontrola wjazdu/wyjazdu oraz ich użytkowanie będzie prostsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.

Konfigurator wyboru szlabanu

Konfigurator doboru szlabanów Nice - kliknij w grafikę

Jaki szlaban wybrać?

Planujesz zakup szlabanu ale nie wiesz na co się zdecydować? Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z poniższym wpisem, który przedstawia najważniejsze różnice pomiędzy szlabanami różnego typu, wyprodukowanymi przez różnych producentów. Powyżej znajduje się również link do konfiguratora szlabanów firmy Nice, który pozwoli na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do potrzeb Twoich i twojej firmy po kilku kliknięciach myszki.

ADRES

Mikorzyńska 16
88-100 Inowrocław

IN-GO PACZKOWSKI

Autoryzowany serwis Hormann i Licencjonowany Partner Nice.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

52 353 74 35 bramy@inowroclaw.info.pl