Napędy do bram Nice

Szlabany elektromechaniczne Nice wyposażone są w motoreduktor zasilany silnikiem z napięciem 24 V. Jest to gwarancja sprawnej, płynnej i bezawaryjnej pracy. Szlabany automatyczne w zależności od modelu przystosowane są do intensywnej i bardzo intensywnej pracy, do nawet miliona cykli. W ofercie dostępne są szlabany o różnej długości ramienia (od 3 do 9 metrów), prawostronne i lewostronne tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Korzystając z dodatkowych opcji, można wyposażyć szlabany w oświetlenie stałe, migające lub semafor czerwony/zielony.

Centrala sterująca znajduje się w górnej części szlabanu, dzięki czemu dostęp do niej łatwy i bezproblemowy. Ponadto programowanie, jak i serwisowanie jest bardzo wygodne. Szlabany są energooszczędne. Ponadto można je skonfigurować w taki sposób, by zwalniały w końcowym etapie zamykania się, niwelując ewentualne uderzenia czy gwałtowne ruchy.

Nowa rodzina szlabanów umożliwia kontrolę dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach czy obiektach przemysłowych. Przeznaczone są do intensywnej lub bardzo intensywnej pracy – w standardowych warunkach gwarantują nawet milion cykli! Dzięki zastosowaniu modułowej wersji ramion możliwe jest dowolne dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb oraz wymagań. Dostępnych jest 5 modeli w 3 wersjach oraz 7 ramion modułowych od 3 do 9 m.

Nowa rodzina szlabanów elektromechanicznych serii WIDE do kontroli dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach, obiektach przemysłowych, przeznaczonych do pracy intensywnej.  Modułowość ramion od 3 do 7 m. Obudowa zabezpieczona kataforetycznie i lakierowana lub ze stali nierdzewnej. Uniwersalne ramię może opuszczać się na lewą lub prawą stronę. Łatwe, komfortowe i intuicyjne wysprzęglenie za pomocą kluczyka.

Bogata oferta akcesoriów do szlabanów, dzięki którym zarządzanie parkingami, kontrola wjazdu/wyjazdu oraz ich użytkowanie będzie prostsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.

Konfiguratory wyboru napędu do bram Nice

Konfigurator napędów do bram garażowych Nice
Konfigurator napędów do bram przesuwnych
Konfigurator napędów do bram skrzydłowych

Napędy do bram Hormann

Indywidualne systemy sterowania i zarządzania oraz rozbudowy systemów z uwzględnieniem specyfiki danego zastosowania gwarantują uzyskanie właściwych rozwiązań w każdej sytuacji. Wszystkie funkcje każdego z komponentów są testowane przed ostatecznym zainstalowaniem systemu, co zapewnia z jednej strony sprawny przebieg montażu, a z drugiej niezawodną eksploatację. Nasze szlabany są zabezpieczone przed aktami wandalizmu i posiadają – w zależności od wersji wykonania – funkcję inteligentnego rozpoznawania przeszkód. Opcjonalne zdalne sterowanie umożliwia nadzorowanie i sterowanie systemem szlabanów za pośrednictwem serwera WWW z dowolnego miejsca – na życzenie nawet za pomocą smartfonu.

Nasza oferta obejmuje systemy automatycznych szlabanów, w których maksymalna szerokości blokady wynosi 10 m, a ramię szlabanu może być płaskie, okrągłe, ośmiokątne lub łamane.

Dzięki naszym napędom do bram garażowych wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby szybko i wygodnie wjechać do garażu. Energooszczędne oświetlenie LED jasno i równomiernie oświetla garaż. To oznacza większe bezpieczeństwo – szczególnie w ciemności.

Napędy do bram wjazdowych umożliwiają otwieranie i zamykanie bram skrzydłowych i przesuwnych – na przykład prowadzących na podwórze. Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system składający się z bramy garażowej, bramy wjazdowej i pasujących do nich napędów.

Napęd PortaMatic firmy Hörmann do drzwi pokojowych umożliwia ich proste automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika, sterownika lub przez aplikację na smartfonie. Liczne funkcje i możliwości ustawień sprawiają, że napęd ma wyjątkowo uniwersalne zastosowanie i gwarantuje inteligentne mieszkanie bez barier architektonicznych.

Napędy do bram garażowych i wjazdowych Hormann

Kliknij obrazek aby wyświetlić aktualną ofertę

ADRES

Mikorzyńska 16
88-100 Inowrocław

IN-GO PACZKOWSKI

Autoryzowany serwis Hormann i Licencjonowany Partner Nice.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

52 353 74 35 bramy@inowroclaw.info.pl