Bramy przemysłowe Hormann

Bramy przemysłowe firmy Hörmann to innowacyjne rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb przemysłu. Jako największy producent bram, drzwi i napędów wyznacza standardy dla rozwiązań przemysłowych.

Bramy przemysłowe Hörmann wyróżniają się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną, wytrzymałą konstrukcją i harmonijnym designem.

Bogaty wybór rodzajów bram przemysłowych pozwala na zastosowanie naszych produktów w niemal każdej sytuacji montażowej. Zapewniamy najwyższą jakość, kompetentne doradztwo oraz szybką i skuteczną obsługę serwisową.

Segmentowana brama przeznaczona dla przemysłu zajmuje mało miejsca, a dzięki różnym typom prowadzenia może zostać dostosowania do obiektów przemysłowych każdego rodzaju. Zapewniają bezpieczne planowanie zarówno w przypadku nowych, jak i remontowanych obiektów. Firma Hörmann oferuje rozwiązania dopasowane do każdego zastosowania: począwszy od bram z wbudowanymi drzwiami przejściowymi bez wystającego progu, które zapewniają wygodne przechodzenie, po całkowicie przeszklone bramy z odpornym na zarysowania przeszkleniem Duratec.

Bramy szybkobieżne Hörmann to wytrzymałe rozwiązania do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Usprawniają procesy zakładowe oraz wpływają na ograniczenie strat energii, a co za tym idzie na zmniejszenie kosztów. Firma Hörmann ma w swojej ofercie szybkobieżne bramy spiralne i bramy segmentowe Speed z ocieplanymi segmentami oraz bramy szybkorolowane z kurtyną z tworzywa sztucznego. Bramy szybkobieżne nadają się do wykorzystania m.in. halach magazynowych, w centrach logistycznych, a także w chłodniach.

Prosta konstrukcja bram rolowanych, składająca się z niewielu komponentów sprawia, że bramy te są szczególnie ekonomiczne i wytrzymałe. W zależności od wymagań dostępne są różne warianty płaszcza bramy i wyposażenia. Szczególnie ekonomicznym rozwiązaniem do hal o niskiej częstotliwości przejeżdżających pojazdów jest brama rolowana SB z innowacyjnym mechanizmem sprężyn naciągowych. Natomiast brama rolowana Decotherm S jest odpowiednim produktem do zakładów logistycznych o dużym nasileniu ruchu.

Rampy przeładunkowe, uszczelnienia bram, domki przeładunkowe i odbojnice najazdowe — wybierając produkty firmy Hörmann otrzymują Państwo wszystko z jednej ręki. Produkty zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane we własnym zakresie przez firmę Hörmann są do siebie optymalnie dopasowane i umożliwiają sprawną realizację procesów za- i rozładunku.

W obliczu rosnącego zapotrzebowania na miejsca parkingowe w centrach miast i metropoliach coraz większe znaczenie ma budowa garaży podziemnych i zbiorczych. Nierzadko powstają one na terenach, gdzie budownictwo mieszkaniowe znajduje się w sąsiedztwie obiektów użytkowych. Z tą sytuacją wiąże się wzrost wymagań dotyczących bram, które powinny być szczególnie ciche w eksploatacji. Firma Hörmann ma w swojej ofercie kompleksowe i kompatybilne systemy złożone z bramy i napędu.

Przeciwpożarowe i dymoszczelne bramy przesuwne firmy Hörmann są dostępne w wersji 1-, 2-skrzydłowej oraz teleskopowej. Przechodzenie przez bramę i przejeżdżanie małymi wózkami transportowymi ułatwiają drzwi przejściowe/ewakuacyjne wbudowane w przesuwnej bramie przeciwpożarowej.

Bramy przemysłowe Hormann - oferta 2021

Materiały video - bramy przemysłowe Hormann

ADRES

Mikorzyńska 16
88-100 Inowrocław

IN-GO PACZKOWSKI

Autoryzowany serwis Hormann i Licencjonowany Partner Nice.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

52 353 74 35 bramy@inowroclaw.info.pl